Ons team (2022-2023)

Astrid Briek directeur directie.roemte@noordkwartier.nl
Natasja Sjabbens intern begeleider n.sjabbens@noordkwartier.nl
     
Linda van der Kamp leerkracht gr. 1/2 l.vanderkamp@noordkwartier.nl
Liesbeth Schoenmaker leerkracht gr. 1/2 l.schoenmaker@noordkwartier.nl
Ella Bos leerkracht gr. 3 e.bos@noordkwartier.nl
Emke Heeres leerkracht gr. 4/5a e.heeres@noordkwartier.nl
Maaike de Man leerkracht gr. 4/5a m.d.man@noordkwartier.nl
Andries Broekhuizen leerkracht gr. 5b/6a a.broekhuizen@noordkwartier.nl
Sabrine van Bergen leerkracht gr. 5b/6a s.v.bergen@noordkwartier.nl
Niels Vegter leerkracht gr. 6b/7  
Harriët Wals leerkracht gr. 6b/7 h.wals@noordkwartier.nl
Erwin Lalkens leerkracht gr. 8 e.lalkens@noordkwartier.nl
     

Sven van der Wal

Jordy Robbe

Karin Dijkstra

onderwijsassistent

onderwijsassistent

onderwijsassistent

s.v.d.wal@noordkwartier.nl

.

.

Marco vakleerkracht gym  
Menno Schut Conciërge Kindcentrum Spriknust  

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.