Ons team (2021-2022)

Astrid Briek directeur directie.roemte@noordkwartier.nl
Corine Broekhuizen intern begeleider c.broekhuizen@noordkwartier.nl
     
Neli Wever leerkracht gr. 1/2  
Jantine Versteeg invalleerkracht gr. 1/2 j.versteeg@noordkwartier.nl
Liesbeth Schoenmaker leerkracht gr. 1/2 l.schoenmaker@noordkwartier.nl
Ella Bos leerkracht gr. 3 e.bos@noordkwartier.nl
Emke Heeres leerkracht gr. 4 e.heeres@noordkwartier.nl
Alice van Breden leerkracht gr. 5 a.v.breden@noordkwartier.nl
Harriët Wals leerkracht gr. 4 en 5 h.wals@noordkwartier.nl
Ada de Boer leerkracht gr. 6/7a a.d.boer@noordkwartier.nl
Renny Burema leerkracht gr. 7b/8 r.burema@noordkwartier.nl
Erwin Lalkens leerkracht gr. 6/7a, 7b/8 e.lalkens@noordkwartier.nl
     
Annet Smit onderwijsassistente a.smit@noordkwartier.nl
Renny Wijsbeek onderwijsassistente r.wijsbeek@noordkwartier.nl
Sven onderwijsassistent  
     
Remko v.d. Berg vakleerkracht gym  
Peter Griep vakleerkracht gym  
     
Hussein Alsheikh Mohamad Conciërge Kindcentrum Spriknust  

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.